ماهان تسمه شما را به خرید بهترین تسمه های تایم و دینام انواع خودروها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه تسمه کش صنعتی | نمایندگی پخش و فروش انواع تسمه کش

آنچه در این مقاله میخوانید...

موراد مصف تسمه کش صنعتیتولیدی انواع تسمه کش با بهترین کیفیتلیست قیمت روز تسمه کش صنعتیصادرات تسمه کش به قیمت کارخانهبزرگترین بازار تصمه صنعتی در کشور

قیمت دستگاه تسمه کش صنعتی در بازار متفاوت است. اگر شما قصد خرید یک دستگاه تمام اتومات را دارید، مسلماً باید پول بیشتری هزینه کنید و اگر می خواهید دستگاه بادی یا نیمه اتوماتیک خریداری نمایید که هزینه های تان کمتر می شود. این دستگاه هایی که از آن ها نام برده شد، در بازار به قیمت های متفاوتی به فروش می رسند. دستگاه های اتوماتیک را شرکت های بزرگ تر برای بسته بندی محصولات شان استفاده می کنند. کار این دستگاه دقیق و سرعت آن نیز بیشتر از دستگاه های نیمه اتومات و دستی می باشد. 

برای خرید دستگاه تسمه کش صنعتی می توانید به فروشگاه هایی که لوازم صنعتی را به فروش می رسانند سر بزنید. 

قیمت دستگاه تسمه کش صنعتی | نمایندگی پخش و فروش انواع تسمه کش

موراد مصف تسمه کش صنعتی

موراد مصف تسمه کش صنعتیهنگامی که محصولات یک کارخانه بسته بندی می شود، برای انتقال آن، نیاز است تا بسته ها به خوبی محکم شوند تا در زمان انتقال، ریزش نکنند. در این جاست که دستگاه تسمه کش به کار می آید. این دستگاه ها کارشان بستن بار می باشد. انواع مختلفی دارند همان گونه که تسمه ها شامل فلزی و پلاستیک می باشند. البته دستگاه های تسمه کش نیز باید مطابق نوع جنسی باشد که تسمه دارا است. برخی از تسمه کش های بادی یا دستی این خصوصیت را دارند که بر اساس انواع تسمه کار می کنند. این عیب البته در دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک وجود ندارد. 

تولیدی انواع تسمه کش با بهترین کیفیت

تولیدی انواع تسمه کش با بهترین کیفیتشرکت های زیادی هستند که در کار تولید انواع تسمه کش با بهترین کیفیت می باشند. شما می توانید این دستگاه را از تولیدی های داخلی و یا خارجی تهیه کنید. برندهای گوناگون خارجی در بازار وجود دارد که کارکردشان هم خوب می باشد. در کنار این برخی از دستگاه های ایرانی نیز کارایی بالایی دارند و مورد استفاده بیشتر کارخانه داران قرار می گیرند. کارخانه تولیدی تسمه می کوشد تا بهترین و با کیفیت ترین محصول خود را وارد بازار کند. 

لیست قیمت روز تسمه کش صنعتی

لیست قیمت روز تسمه کش صنعتیقیمت تسمه کش صنعتی در بازار مختلف است و هر کدام از دستگاه های تسمه کشی بنا به کاربردی که دارند، قیمت شان فرق می کند. در این جا به چند نوع از دستگاه ها و قیمت های شان اشاره می شود که این قیمت ها ثابت نمی باشند. 

  • دستگاه تسمه کش برقی تمام اتوماتیک، قیمت: ۴۵۰۰۰۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰۰۰ تومان 
  • دستگاه تسمه کش فلز سه دسته تسمه فلزی اندازه ۱۹ و ۱۶، قیمت: ۶۵۰۰۰۰۰ تومان
  • دستگاه تسمه کش فلکه ای برای تسمه استیل و آهنی، اندازه ۳۲ و۱۹، قیمت: ۸۵۰۰۰۰ تا ۹۵۰۰۰۰ تومان
  • دستگاه تسمه کش بادی پلاستیک ۳٫۸ کیلوگرم، قیمت: ۴۲۰۰۰۰۰ تا ۵۲۰۰۰۰۰ تومان 

صادرات تسمه کش به قیمت کارخانه

صادرات تسمه کش به قیمت کارخانهکارخانه های تولیدی ای که در کشور فعالیت می کنند، همه هدف نخست شان برآورده کردن نیاز بازار و سپس صادرات محصولات شان به بیرون از کشور می باشد. صادرات تسمه کش هم از سوی این کارخانه انجام می شود. 

شما می توانید انواع تسمه کش برای صادرات را از شرکت های تولید کننده با قیمت کارخانه خریداری نمایید و سپس آن را به بیرون از ایران بفرستید. البته برخی از شرکت های بزرگ، در خارج کشور نمایندگی هایی دارند که دستگاه های خود را با قیمت مناسب برای مشتریان به فروش می رسانند. 

بزرگترین بازار تصمه صنعتی در کشور

بزرگترین بازار تصمه صنعتی در کشوردر هر شهری بازارهایی وجود دارد که فروشگاه های آن، لوازم صنعتی را به فروش می رسانند. سعی کنید خرید را از فروشگاه تسمه کش با کیفیت که جنس خود را تضمین می کند، انجام دهید. این چنین فروشگاه هایی به نوعی نمایندگی شرکت های بزرگ هم می باشند و جنس شان را از هر لحاظی تضمین و برخی از آن ها حتی خدمات پس از فروش هم دارند. 

در کنار بازارهای سطح شهر، فروشگاه های آنلاین نیز خود به بازار بزرگی تبدیل شدند. از این فروشگاه ها هم خرید تسمه صنعتی امکان پذیر می باشد. 

رضا خضری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: رضا خضری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09123515348

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: rezakhezri311@gmail.com

مجموعه ماهان تسمه شما را به خرید بهترین تسمه های تایم و دینام انواع خودروها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید